.: Floorbalové utkání TJ KVT Pardubice - DDM Delta :.

Line 1: Jakub Medveď, Jan Augustin, Lukáš Medveď, Matouš Kobrle, Jiří Kout
Line 2: Tomáš, Honza, Lukáš Hanzlůvka, Jakub Dittrich, Jiří Kout
Line 3: Haniska Augustinová, Lenka Němcová, (Jakub Medveď, Lukáš Medveď, Jan Augustin), Verča Koutová, Jiří Kout

Góly KVT:Delta - 3:2

Góly domácí
8 minuta - Jan Augustin (Jakub Medveď) – výborná akce u branky Jakub střela a ven a Gustík doklep (stav 1:2)
13 minuta - Jan Augustin (Jakub Medveď, Lukáš Medveď) - krásná akce, přihrávka přes hřiště Jakub a Gusta elegantně střelil (stav 2:2)
20 minuta - Lukáš Medveď - vynikající střela skoro z půlky hřiště našla svůj cíl přímo mezi brankařovýma nohama (stav 3:2)

Góly hosté
3 minuta - Matěj Štroch
5 minuta - Matěj Štroch

Začátek byl pro nás velice těžký. Zaskočily nás dva góly ze strany hostu. Ale výborné zákroky Jiřího Kouta nás přidržely při životě. Nejdřív snížil vedení Jan Augustin a podruhé vyrovnal taky Jan Augustin. Vypadalo to na velmi drsný zápas, ale ve 20 minutě přidal vítězný gól Lukáš Medveď. Při střele Matěje Štrocha, která mířila krásně na břevno, nám běhal mráz po zádech. V posledních deseti sekundách byla z ruky vytržena hůl kapitána. Ten se marně dožadoval trestu, ale nepomohlo to. Rozhodčí pak uznal, že to byl faul ale nechal hostující tým bojovat.