archiv aktualit

Vodácká 30

lyže lyže
Přihlásit se do závodu...

16.1.2020Na Šerlichu bude nejspíš problém s parkováním, prosíme vás proto, stejně jako minulý rok, abyste počítali s možností, že bude potřeba zaparkovat dole v Deštném. V tom případě jsme připraveni vyvézt řidiče z Deštného. Prosíme vás, abyste s možností parkování v Deštném časově počítali. I tak se ale budeme snažit, abychom parkování vyřešili ke spokojenosti všech zúčastněných ;-)

Sněhové podmínky nejsou ideální po celé plánované trase, proto jsme nuceni přistoupit ke změně. Konečná podoba trasy bude jasná zítra odpoledne, předpokládáme však, že pro závodní kategorie bude závod veden Pod Homoli, zpět na Deštnou, kde bude občerstvovačka, opět Pod Homoli a pak už zpět do cíle přes Deštnou. Start a cíl podle potřeby posuneme kousek výš.
13.1.2020Pro letošní ročník máme pro děcka připravenou kategorii na 15km. Mladé dračice a draky tedy můžete vypustit na trasy 3, 7 a 15km.
5.1.2020O víkendu na horách trošku nasněžilo, věříme, že Rampušák nám opět zajistí krásnou trať. Pokud byste si chtěli na hřebeni užít i neděli, zarezervujte si ubytování do 10.1..
4.1.2020Vyhlášení dětských a PRO kategorií proběhne v prostoru cíle v 15:30, vyhlášení kategorií PRO RADOST bude v 17:00 na Masarykově chatě. Večer bude Jarda Vozáb promítat zážitky z Grand Canyonu, budeme rádi, když vydržíte ;-)
27.11.2019Už začíná čas, kdy se můžete registrovat do závodu a těšit se na další společné setkání na běžkách. Pokud si chcete rezervovat ubytování na Masarykově chatě, napište prosím na e-mail chatamasarykova@gmail.com s informací, že se chystáte na V30.
14.8.2019Vodácká 30 se opět uskuteční na Šerlichu v sobotu 18. ledna 2020. Těšte se s námi!.


:: Sponzoři V30

SasquetchSWIXHorská služba ČRHUDY SportSpráva CHKO Orlické horyFischer SportsHIKO SportKutlíci - výroba nafukovacích člunů a dalšího vodáckého vybavení

©2014 Ála a Rolda