Výsledková listina
Vodácká 30
Vodácké mistrovství ČR v běhu na lyžích

Kategorie Mládežníci 3km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.Švábová Linda (2011)
SK Žamberk 0:37:500:00:000:00:00
2.68 Hrušková Janička (2010)
TJ KVT Pardubice 0:45:090:07:190:07:19
3.18 Voženílková Barbora (2016)
VéChá 0:47:550:02:460:10:05
DQ25 Junková Kutlvašrová Bohdanka (2019)
Vodáci Choceň 0:11:2123:23:2623:33:31

Kategorie Mládežníci 3km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.14 Krejsa Šimon (2010)
KUS Sopotnice 0:17:140:00:000:00:00
2.Janko Jonáš (2011)
SKK Vysoké Mýto 0:30:430:13:290:13:29
3.23 Roleček Lev (2014)
TJ KVT Pardubice 0:46:380:15:550:29:24
4.Jetmar Ondřej (2010)
SKK Vysoké Mýto 0:49:180:02:400:32:04

Kategorie Mládežníci 7km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.10 Hartmannová Eliška (2011)
KVS Žamberk 0:37:330:00:000:00:00
2.11 Krausová Barbora (2010)
KVS Žamberk 0:44:290:06:560:06:56
3.Malinová Kateřina (2010)
TJ Černožice 1:10:100:25:410:32:37
DQFiedlerová Agáta (2009)
Bohemians Praha 1:01:3723:51:270:24:04

Kategorie Mládežníci 7km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.12 Žampach Jakub (2011)
Kosatky 0:35:130:00:000:00:00
2.Šára Petr (2010)
TJ Lokomotiva Braník 0:39:300:04:170:04:17
3.Hlaváč Lukáš (2010)
TJ Černožice 0:43:460:04:160:08:33
4.17 Voženílek Štěpán (2010)
VéChá 0:47:220:03:360:12:09
5.16 Roleček Antonín (2011)
Sklenařická úderka 0:49:000:01:380:13:47
6.55 Kvapil Ondřej (2007)
SKK Vysoké Mýto 0:52:180:03:180:17:05
7.Melichar Martin (2009)
KV Starý Kolín 0:54:080:01:500:18:55
8.19 Karlík Lukáš (2011)
Vodáci Choceň 0:58:460:04:380:23:33
9.Vosmek Štěpán (2010)
SKK Vysoké Mýto 1:04:540:06:080:29:41
10.21 Roleček Vít (2010)
TJ KVT Pardubice 1:15:290:10:350:40:16
11.15 Roleček Pepa (2013)
Sklenařická úderka 1:16:130:00:440:41:00
12.24 Karlík Marek (2011)
Vodáci Choceň 1:16:350:00:220:41:22
13.22 Roleček Dan (2012)
TJ KVT Pardubice 1:23:140:06:390:48:01

Kategorie Draci 7 km

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.63 Hojný Václav (2008)
TJ Černožice 0:32:540:00:000:00:00
2.50 Faltus Tomáš (2008)
SK Žamberk 0:40:250:07:310:07:31
3.57 Vosmek Jáchym (2007)
SKK Vysoké Mýto 0:41:460:01:210:08:52
4.54 Sedlák Václav (2007)
SKK Vysoké Mýto 0:43:120:01:260:10:18
5.64 Bříza Patrik (2009)
KVS Žamberk 0:43:580:00:460:11:04
6.53 Zálešák Lukáš (2007)
Canoe Onv 0:47:030:03:050:14:09
7.56 Syrový Filip (2007)
SKK Vysoké Mýto 0:53:020:05:590:20:08
8.62 Němeček Martin (2009)
TJ Černožice 0:54:130:01:110:21:19
9.66 Karlík Tobiáš (2008)
Vodáci Choceň 0:56:510:02:380:23:57
10.67 Hruška Martin (2009)
TJ KVT Pardubice 0:58:240:01:330:25:30
DQ61 Hlaváč Ondřej (2008)
TJ Černožice 0:24:2223:25:5823:51:28

Kategorie Dračice 7 km

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.52 Studničková Klára (2005)
Canoe Onv 0:40:180:00:000:00:00
2.51 Šárová Ema (2008)
TJ Lokomotiva Braník 0:42:080:01:500:01:50
3.60 Fiedlerová Nelly (2007)
Bohemians Praha 0:53:160:11:080:12:58
4.58 Holubová Nela (2007)
SKK Vysoké Mýto 1:06:480:13:320:26:30
5.59 Jasanská Anna (2007)
SKK Vysoké Mýto 1:07:170:00:290:26:59
6.65 Kubíková Klárka (2008)
Vodáci Choceň 1:15:380:08:210:35:20

Kategorie Juniorky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.110 Málková Nikola (2004)
SK Žamberk 2:46:360:00:000:00:00
2.109 Málková Karolína (2004)
SK Žamberk 2:46:370:00:010:00:01
3.141 Šímová Kamila (2006)
KVS Žamberk 2:48:060:01:290:01:30
4.140 Břízová Veronika (2006)
KVS Žamberk 2:51:260:03:200:04:50
5.162 Karlíková Zuzana (2006)
Chvojenec 3:28:450:37:190:42:09
6.126 Zedníčková Michaela (2005)
SKK Vysoké Mýto 3:48:420:19:571:02:06
DNS Němcová Anna (2004)
TJ KVT Pardubice  

Kategorie Junioři

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.163 Vincenc Ondřej (2005)
Vodáci Choceň 2:10:110:00:000:00:00
2.138 Makovský Vojtěch (2003)
TJ Černožice 2:11:050:00:540:00:54
3.136 Dušátko Jakub (2005)
TJ Černožice 2:33:200:22:150:23:09
4.105 Stejskal Jan (2006)
SK Žamberk 2:37:440:04:240:27:33
5.106 Exler Štěpán (2007)
SK Žamberk 2:37:450:00:010:27:34
6.116 Janoška Štěpán (2007)
Canoe Onv 2:37:460:00:010:27:35
7.124 Zrzavý Jakub (2005)
SKK Vysoké Mýto 2:44:220:06:360:34:11
8.137 Kliment Lukáš (2006)
TJ Černožice 2:50:180:05:560:40:07
9.117 Podráský Richard (2006)
Canoe Onv 2:53:110:02:530:43:00
10.118 Cícha Tomáš (2006)
Canoe Onv 3:58:191:05:081:48:08
11.127 Sedlák Jakub (2005)
SKK Vysoké Mýto 4:54:450:56:262:44:34
DQ142 Kraus Jan (2008)
KVS Žamberk 3:00:4622:06:010:50:35

Kategorie Ženy PRO - volně

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.148 Fridrichová Lenka (1994)
 2:13:280:00:000:00:00
2.159 Kratochvilová Monika (1992)
 2:43:590:30:310:30:31
3.164 Teplanová Radka (1991)
Radu Runs 2:45:300:01:310:32:02
4.146 Baráková Kristýna (1981)
VK Slavia Hradec Králové 3:03:370:18:070:50:09

Kategorie Muži PRO - volně

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.111 Šára Pavel (1974)
TJ Lokomotiva Braník 1:57:390:00:000:00:00
2.123 Kos Michal (1968)
OK Hradec Králové 2:05:180:07:390:07:39
3.139 Jirčík Miroslav (1979)
3D Fitness RT 2:10:320:05:140:12:53
4.143 Dašek Oldřich (1978)
Sokol Hradec Králové 2:13:190:02:470:15:40
5.144 Horák Lukáš (1979)
Sokol Hradec Králové 2:17:490:04:300:20:10
6.119 Kučera Jan (1987)
TJ Sokol Troja 2:33:290:15:400:35:50

Kategorie Ženy KLASIČKY

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
DNS Zelená Markéta (1958)
USK Praha  

Kategorie Muži KLASICI

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.149 Ehl Jaroslav (1981)
EHL Team 1:49:280:00:000:00:00
2.134 Roháček Jan (1982)
3D Fitness RT 1:58:380:09:100:09:10
3.135 Liška Pavel (1963)
CTC FORT SMC 2:02:380:04:000:13:10
4.133 Novotný Luděk (1962)
3D Fitness RT 2:12:360:09:580:23:08
5.150 Krejsa Tomáš (1977)
KUS Sopotnice 2:18:110:05:350:28:43
6.153 Krejsa Martin (1980)
KUS Sopotnice 2:46:270:28:160:56:59
7.103 Toman Radek (1973)
Elo-Toman 2:50:520:04:251:01:24
8.130 Němec Jan (2001)
TJ KVT Pardubice 3:25:370:34:451:36:09

Kategorie Ženy PRO RADOST

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.165 Francová Julínková Dana (1965)
TJ KVT Pardubice 4:56:220:00:000:00:00

Kategorie Muži PRO RADOST

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.145 Ježek Petr (1977)
Bedřichovka 2:10:170:00:000:00:00
2.160 Kratochvíl Marek (1989)
Vybojný Bobři 2:13:260:03:090:03:09
3.125 Šilar Jakub (1987)
SKK Vysoké Mýto 2:19:150:05:490:08:58
4.129 Krejza Filip (1989)
SKK Vysoké Mýto 2:20:590:01:440:10:42
5.121 Hlaváček Zdeněk (1954)
SKP Rychnov nad Kněžnou 2:31:100:10:110:20:53
6.147 Kunát David (1974)
TJ Sokol Horní Ředice 2:54:140:23:040:43:57
7.112 Husák David (1976)
Hlavně Volně 2:59:230:05:090:49:06
8.113 Melichar Lukáš (1977)
KV Starý Kolín 3:05:430:06:200:55:26
9.156 Kutlvašr Petr (1977)
Vodáci Choceň 3:43:540:38:111:33:37
10.200 Fiedler Štěpán (1976)
Bohemians Praha 3:51:050:07:111:40:48
11.114 Borek Miroslav (1978)
Hlavně Volně 4:01:060:10:011:50:49
12.101 Kahoun Václav (1976)
KV Starý Kolín 4:51:340:50:282:41:17
13.166 Franc Jiří (1951)
TJ KVT Pardubice 4:56:230:04:492:46:06
14.167 Oborník Jiří (1962)
Horizont Pardubice 4:56:230:00:002:46:06

Kategorie Veteráni/veteránky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.161 Vencl Tomáš (1965)
KVS Žamberk 2:23:440:00:000:00:00
2.115 Pjajčík Vít (1969)
Canoe Onv 2:52:460:29:020:29:02
3.132 Nesmrtelný Václav (1973)
Nesmrtelný 3:04:010:11:150:40:17
4.120 Skalický Michael (1968)
SPARTAK ZVU Hradec Králové 3:07:080:03:070:43:24
5.131 Němec René (1971)
TJ KVT Pardubice 3:26:520:19:441:03:08


:: Sponzoři V30

Fischer SportsSWIXHIKO SportKutlíci - výroba nafukovacích člunů a dalšího vodáckého vybaveníVýživa každým soustem...HUDY Sport

































©2014 Ála a Rolda