Na startovce je teď 35 závodníků.

Výsledková listina
Vodácká 30
Vodácké mistrovství ČR v běhu na lyžích

Kategorie Mládežníci 3km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.10 Doskočilová Ela (2013)
Vodáci Choceň 0:38:230:00:000:00:00
2.Kutlvašrová Marie (2014)
Vodáci Choceň 0:49:360:11:130:11:13
3.25 Voženílková Barbora (2016)
Vodáci Choceň 0:56:220:06:460:17:59
4.26 Junková Kutlvašrová Bohdanka (2019)
Vodáci Choceň 1:04:190:07:570:25:56

Kategorie Mládežníci 3km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.14 Roleček Pepa (2013)
Sklenařická úderka 0:41:040:00:000:00:00
2.27 Voženílek Martin (2013)
Vodáci Choceň 0:45:110:04:070:04:07
3.Kutlvašr Luděk (2017)
Vodáci Choceň 0:53:180:08:070:12:14

Kategorie Mládežníci 7km holky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.28 Melicharová Hana (2011)
KV Starý Kolín 1:43:220:00:000:00:00
DQ35 Hartmannová Jitka (2013)
KVS Žamberk 0:48:5223:05:3023:05:30
DQ36 Břízová Denisa (2013)
KVS Žamberk 0:49:180:00:2623:05:56

Kategorie Mládežníci 7km kluci

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.18 Voženílek Štěpán (2010)
Vodáci Choceň 1:00:090:00:000:00:00
2.Doskočil Eda (2010)
Vodáci Choceň 1:01:180:01:090:01:09
3.30 Roleček Antonín (2011)
Sklenařická úderka 1:09:110:07:530:09:02
4.12 Karlík Lukáš (2011)
Vodáci Choceň 1:34:560:25:450:34:47
5.31 Teplý Ondřej (2010)
TJ KVT Pardubice 1:47:590:13:030:47:50
6.29 Roleček Dan (2012)
SDH Drozdice 2:08:190:20:201:08:10

Kategorie Juniorky

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.182 Zedníčková Michaela (2005)
SKK Vysoké Mýto 2:58:470:00:000:00:00

Kategorie Junioři

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.188 Sedlák Václav (2007)
SKK Vysoké Mýto 3:26:180:00:000:00:00
2.187 Kvapil Ondřej (2007)
SKK Vysoké Mýto 3:26:220:00:040:00:04
3.189 Vincenc Ondřej (2005)
Vodáci Choceň 3:26:460:00:240:00:28
4.180 Syrový Filip (2007)
SKK Vysoké Mýto 3:52:250:25:390:26:07
5.181 Sedlák Jakub (2005)
SKK Vysoké Mýto 4:06:300:14:050:40:12
6.183 Voříšek Václav (2008)
SKK Vysoké Mýto 4:38:030:31:331:11:45

Kategorie Muži PRO - volně

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.184 Šilar Jakub (1987)
SKK Vysoké Mýto 3:26:150:00:000:00:00

Kategorie Ženy KLASIČKY

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.195 Francová Julínková Dana (1965)
TJ KVT Pardubice 5:45:590:00:000:00:00
DQ190 Rolečková Jitka (1985)
Sklenařická úderka 1:44:0319:58:0419:58:04

Kategorie Muži KLASICI

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
1.192 Krejsa Tomáš (1977)
KUS Sopotnice 2:42:120:00:000:00:00
2.193 Nesmrtelný Václav (1973)
Nesmrtelný 3:08:030:25:510:25:51
3.185 Krejza Filip (1989)
SKK Vysoké Mýto 3:14:330:06:300:32:21
4.113 Melichar Lukáš (1977)
KV Starý Kolín 3:19:130:04:400:37:01
5.191 Roleček Pavel (1984)
Sklenařická úderka 3:49:380:30:251:07:26
6.196 Oborník Jiří (1962)
Horizont Pardubice 5:29:341:39:562:47:22
7.194 Franc Jiří (1951)
TJ KVT Pardubice 5:45:590:16:253:03:47
8.186 Kahoun Václav (1976)
KV Starý Kolín 5:57:330:11:343:15:21

Kategorie Ženy PRO RADOST

PořadíČísloZávodníkOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1.
DNS Baráková Kristýna (1981)
VK Slavia Hradec Králové  


:: Sponzoři V30

SWIXSpráva CHKO Orlické horyVýživa každým soustem...HUDY SportHIKO SportHorská služba ČRFischer Sports

































©2014 Ála a Rolda