Objevte krásná vodácká místa řeky Orlice, nepoznaná zákoutí řeky Labe a divoký protiproud řeky Chrudimky. Opět s odpoledním dětským programem, velkým party stanem a hudbou. Výborné jídlo, soutěž o nejlepší buchtu, dobré pivo, mažoretky, táborák a další překvapení.

NAJDI SI SVOJI KATEGORII A PŘIHLAŠ SE, PROTOŽE LONI TO BYLO FAKT DOBRÝ!

archiv aktualit

Aktuality

7.9.2016Můžete se podívat na první fotky, další dodáme...
Už máme první přihlášku na příští ročník VVM ;-)
Koukněte na první video (díky Martine) z našeho závodu, fotky budou brzy!!! 317 závodníků z celé ČR, Slovenska a Polska, naše řady se rozšiřují a to je dobře, není to jen o závodění ale i pohodě a setkání nás všech! Díky!
2.9.2016Vzhledem velkému počtu účastníků závodu upřesňujeme odjezdy autobusu v 7:00 do TÝNIŠTĚ a v 11:00 do LUKOVNY!
2.9.2016Trať je připravena, počasí luxusní, účast fantastická, guláš uvařen, pivo naraženo, dětský program dolaďujeme, kapely zajištěny a další překvapení, ale to až v cíli, proto doražte po vodě i po suchu, těšíme se na vás!
Na startu a na občerstvovačce bude dostatek čisté vody i ionťáku , závod je dlouhý, NEPODCEŇTE PITNÝ REŽIM!!!
Jak jsme již avízovali, od 19:30 je koncert k poslechu a k tanci, zůstaňte proto s námi až do večerního ohňostroje.
V dětském koutku bude plno zvířatek (malá morčátka, kachny, hadi, králíčci, nosál a možná i koník k pohlazení a ježdění).
31.8.2016Vzhledem k velkému počtu závodníků bude závod odstartován v několika vlnách po 5 minutách (bude upřesněno na startech). Předběžně
START 1: první vlna - C1 a C2 všechny typy lodí, SUP; druhá vlna - K1, K2 všechny typy lodí
START 2: první vlna - dětský maraton; druhá vlna - PRAMICE; třetí vlna - baby maraton; čtvrtá vlna - C1, C2, K1, SUP všechny typy lodí
Celý závod uzavře dračí loď s týmem Dračí legie Pardubice, která bude na řece udávat tempo!
30.8.2016Přijeďte již v pátek, v klidu se přihlásíte, bufet bude otevřen, nezapomeňte, že odjezd autobusu je již v 7 hodin, připravte si úvazy, gumicuky, ...
29.8.2016Start 47. ročníku Východočeského vodáckého maratonu - memoriálu Zdeňka Choda se nezadržitelně blíží. Na start se postaví více než 200 závodníků, jsme moc rádi za vaši účast, věříme,že si to náležitě užijete a zůstanete s námi i večer, hudba bude nejenom k poslechu ale hlavně k tanci!!! Celý večer poteče pardubické pivo a budou výborné steaky a další pochutiny. Ve 21 hodin vše ozáří ohňostroj od firmy PYROSERVIS.
28.8.2016Pro závodníky bude v cíli připraven velký stan, kde se mohou převléknout, k dispozici bude pitná voda na umytí celého těla a energetický koutek na doplnění minerálů a sacharidů. Ctíme tradici - buchty, koláče, bábovky a vše co k tomu patří.
V tombole na závodníky čeká turistická C2 od firmy NOE, mořský kajak od firmy MS COMPOSITE, zájezd od cestovky CVOK a další hodnotné ceny od našich sponzorů v hodnotě 80tisíc.
27.8.2016Pořád je aktuální: závod dvojic - štafet - tj. 2x 30km pro všechny kategorie (střídání V Hradci Králové), někdo těch 60km nedá, prostě ujedeš 30km a předáš štafetu další dvojici, je to šance, jak se aktivně zapojit do tohoto závodu a na pohodu ho zajet!
Startovné s bonusem - každý kdo využije této možnosti, získá nedělní snídani u nás na loděnici, dále zdarma vstup do aquaparku nebo zámku pro celou svoji rodinu, což je ideální v sobotu si zasportovat, užít si příjemný večer s příjemnou hudbou, posedět u táboráku a v neděli si to užít s rodinou a poznat naše krásné město...
26.8.2016Kategorie se nám pěkně plní, zajímavé to bude hlavně v mixech, jsme rádi i za účast SUPů a dalších odvážlivců v různých kategoriích. Na všechny se na vás těšíme.
25.8.2016Letos vás čeká od 15 hodin první koncert skupiny VATA, pak bude tradiční vystoupení mažoretek, vyhlášení a od 19:30 večerní luxusní koncert country kapely LOFOŠI, která hraje fakt dobře, závěrečný ohňostroj a finále koncertu. A pozor bude to nejenom k poslechu ale hlavně k tanci!!!
24.8.2016Vyzvěte své drahé polovičky a přihlašte je do soutěže o nejlepší buchtu! Loni byla tato akce velice úspěšná, dobroty jsou očíslovány a odborná porota (závodníci a veřejnost) pouze baští, ochutnává a hlasuje. Autorky (autoři) nejlepších dobrot dostávájí hodnotné ceny.
23.8.2016Zpráva pro již přihlášené a váhající vodáky: o víkendu se podařilo odstranit popadané stromy, čeká vás pouze pár procházek korytem, abyste přesunuli svoji loď na hlubší vodu (tedy pokud netrefíte dobrou stopu ;-).
16.8.2016O hudební představení se od brzkého odpoledne až do večera postarají country&folková skupina Lofoši a skupina Vata (nechte se překvapit)
11.8.2016Stejně jako v minulých letech si zapůjčení kanoe na 12 km zarezervujte u CK CVOK na tel. 604 216 497. Zapůjčení kanoe na 60 km si rezervujte u RAMPA Sportu na tel. 773 285 141. Uveďte, že jedete na VVM 2016.
1.8.2016Startovní listina se nám pěkně plní! Oficiálně sice není vypsaná kategorie Dračích lodí, chcete-li však přijet se svou lodí, neváhejte. První dračí loď (D10) je už na startovce!
20.7.2016Letos se můžete přihlásit na závod 60km nebo 12km, baby maraton a stejně jako loni také na soutěž buchet!!!
20.6.2016Na letošní závod už je přihlášená první odvážná ŽENSKÁ posádka na 60km. Přijeďte v září taky zapádlovat a ukázat, co ve vás je!!!


SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony