Objevte krásná vodácká místa řeky Orlice, nepoznaná zákoutí řeky Labe a divoký protiproud řeky Chrudimky. Opět s odpoledním dětským programem, velkým party stanem a hudbou. Výborné jídlo, soutěž o nejlepší buchtu, dobré pivo, mažoretky, táborák a další překvapení.

POPRVÉ A NAVŽDY ...

archiv aktualit

Aktuality

5.9.201849. ročník Východočeského vodáckého maratonu - memoriálu Zdeňka Choda je za námi, nezbývá než poděkovat za skvělou účast a předvedené výkony 251 závodníkovi (113 posádkám). Děkujeme Vám!
Úspěšnému závodu pomohli všichni sponzoři. Děkujeme Vám!
Nemálo bylo i těch, kteří se o závodníky starali, ať už na startu, na občerstvovačce nebo v cíli. Děkujeme Vám!
K poslechu i tanci výborně hrály kapely Folk Stones a Apalucha. Děkujeme Vám!
Také mažoretky zpříjemnily vyhlášení výsledků maratonu. Děkujeme Vám!
No a nakonec se sluší zmínit výborné pochutiny, které dodali háčkové (i kotrčníci) do soutěže o nejlepší buchtu. Děkujeme Vám!
30.8.2018Přátelé a vodáci, prosíme Vás, abyste na příjezdu k loděnici zvýšili pozornost a jeli auty ohleduplně vzhledem k výskytu cyklistů a chodců. Děkujeme Vám!
29.8.2018Závod se kvapem blíží, řeka je sjízdná z 95%, časový limit nebude tak se ničeho nebojte, hlavně v pořádku dojeďte.
Opět máme pro vás připraveny pěkné ceny od našich sponzorů, dobrou náladu, kvalitní pohoštění a hodně dobré muziky, tak zůstaňte až do neděle.
Na neděli si můžete objednat výbornou snídani a podívat se na sprintové závody pramic přímo před loděnicí.
Připomínáme, že i letos bude soutěž o nejlepší vodáckou buchtu, tak se nenechte zahanbit a poproste své drahé polovičky o nějakou pochutinu.
V odpoledních hodinách zahraje skupina FOLK STONES a od 19:00 bude večer patřit bluegrassové a country kapele Apalucha - a POZOR, nejen k poslechu, takže se bude tančit.
Sice nám teplé a suché počasí neumožní odpálit ohňostroj, ale bude ohňopád, který spustíme v 21 hodin s překrásnou romantickou hudbou.

Na startu a na občerstvovačce bude dostatek čisté vody i ionťáku, závod je dlouhý, NEPODCEŇTE PITNÝ REŽIM!!!

V dětském koutku bude plno zvířatek, je připraven animační program až do večera, mažoretky, skákací hrad, tetování a další překvapení.
Pro závodníky bude v cíli připraven velký stan, kde se mohou převléknout, k dispozici bude pitná voda na umytí celého těla a energetický koutek na doplnění minerálů a sacharidů.
Po vyhlášení bude krátká, ale hodnotná tombola a vyhlášení výsledku o nejlepší buchtu.
28.8.2018Dlouholetá reprezentantka na divoké vodě Petra Halášková shání někoho do štafety na 2x30km na seakajaku nebo na turistické C2. V případě zájmu nám dejte vědět. Je fakt dobrá ;-)
27.8.2018Pokud vám chybí kéňa, můžete si ji zapůjčit u CK CVOK (2 místná Samba s pádly za 380 Kč, 3 místná Samba s pádly 480 Kč). Loď s pádly budete mít připravenou na startu (Týniště/Lukovna) a o nic se starat nemusíte. Rezervaci vyřídí na tel. 604 216 497 Šárka Borůvková.
26.8.2018Toužíte-li po pohodlí před/po závodu, můžete využít nabídky hotelu TRIM, kde vás ubytují za 300 Kč/noc (více...).
17.8.2018Závod ze Sezemic doprovodí dvě dračí posádky z PONORKY Pardubice, zážitek to bude jak pro závodníky, tak pro fanoušky na břehu.
16.8.2018Vodačky, manželky závodníků, slečny ale i muži, stejně jako v předchozích letech je nedílnou součástí maratonu soutěž o nejlepší buchtu, máte opět možnost ukázat své kuchařské a pekařské umění!!!
15.8.2018Vodáci z RK Týn si vás dovolují týden po maratonu pozvat na podzimní splutí Malše a také na sladké listopadové závody sea kajaků „O Vltavotýnskou kremroli”.
14.8.2018Startovní listina se plní ve všech kategoriích, neváhejte a přihlašte se ještě za snížené startovné!
9.8.2018Vypisujeme veřejný závod pro skutečné amatéry na paddlebordech (SUP), 12 km krásnou krajinou řeky Labe a Chrudimky (více...)
24.7.2018Co bude letos nového: pracujeme na lepším zázemí, chceme vylepsit občerstvení, ohňostroj bude tentokrát i s prskavkami pro ty nejmenší, prostě zase dobrej den!
18.7.2018Zbývá nám 44 dnů do startu, tak neváhejte s přihláškou, uštříte nějaké koruny, třeba na pivko a další dobroty ;-)
5.7.2018Vyzýváme všechny, kteří váhají, ať si najdou dobrou partu a zkusí štafetu 2x30 km, to zvládnete s úsměvem!
30.5.2018Na startovce už je první vlaštovka (dokonce mezinárodní) ;-)
19.4.2018Předjubilejní ročník Východočeského vodáckého maratonu se uskuteční opět první zářijovou sobotu, tedy 1.9.2018!
SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony