Výsledková listina - Východočeský vodácký maraton memoriál Zdeňka Choda


 stáhnout

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton (součet věku posádky <30 let)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.209  Klapal Jakub (2004)
Slach Filip (2004)
KVT Pardubice - Vikingové 21. oddíl vodních skautů Pardubice 1:23:430:00:000:00:00
2.205  Davídek Zdeněk (2008)
Karlík Tobiáš (2008)
TJ KVT Pardubice 1:28:460:05:030:05:03
3.208  Klímová Anna (2006)
Cigáňová Petra (2005)
KVT Delfín 1:35:080:06:220:11:25
4.201  Kořínek Daniel (2004)
Hrdina Tadeáš (2003)
KVS Čelákovice 238 1:35:220:00:140:11:39
5.206  Karlík Marek (2011)
Táborský Radim (2008)
TJ KVT Pardubice 1:43:400:08:180:19:57
6.207  Kubíková Klárka (2008)
Románková Žaneta (2011)
TJ KVT Pardubice 1:58:360:14:560:34:53
7.203  Hanousek Jakub (2009)
Karlík Lukáš (2011)
TJ KVT Pardubice 2:04:240:05:480:40:41
8.202  Polehlová Simona (2009)
Hanousková Lucie (2006)
TJ KVT Pardubice 2:04:530:00:290:41:10
DNS  Synáček Vojtěch (2006)
Synáček Matěj (2008)
Synáčci I  

Kategorie 60 km - C2 - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.137  Heneš Josef (1995)
Heneš Josef (1963)
Piraně!! 7:27:500:00:000:00:00
2.111  Vlasák Václav (1986)
Šubrt Pavel (1979)
RETIA 7:47:490:19:590:19:59
3.109  Načeradský Petr (1975)
Holan Michal (1974)
ex KVT Pardubice 7:48:030:00:140:20:13
4.113  Kožený Petr (1979)
Blažek Petr (1979)
Péťové ze Svinčan 8:07:260:19:230:39:36
5.114  Plášil Jiří (1974)
Pavlovič Petr (1970)
Pomalu, klidně a hlavně rozvážně 8:34:060:26:401:06:16
6.148  Poláček Martin (1989)
Migdau Luďa (1993)
Šouráci Šlapanice 8:38:380:04:321:10:48
7.121  Hubálek Tomáš (1993)
Motl Martin (1993)
Rád se toulal 8:47:110:08:331:19:21
8.124  Roessler Tomáš (1978)
Lev David (1978)
Leváci 8:49:290:02:181:21:39
9.142  Zálešák Martin (1969)
Pavelek Adam (1988)
Klub týraných mužů 8:55:310:06:021:27:41
10.129  Kos Petr (1995)
Kohout Jiří (1990)
Ptáci Jerabáci 9:12:000:16:291:44:10
11.139  Plicka Petr (2001)
Voženílek Martin (2002)
KV Starý Kolín HROŠI 9:32:460:20:462:04:56
12.103  Pavlík Pavel (1998)
Kruťa Kryštof (2000)
Pívo, debl parťáci 9:58:410:25:552:30:51
13.123  Klíma Michal (1971)
Hejtmánek Vladimír (1952)
TJ KVT Pardubice 10:05:430:07:022:37:53
14.132  Marek Jaroslav (1981)
Koleta Lukáš (1978)
PluTec Svítkov 10:16:370:10:542:48:47
DNS  Pokorný Tomáš (1998)
Klíma Matěj (2001)
Los Torpedos  

Kategorie 60 km - C2Ž - turistického typu (hlavní závodní kategorie, ženy)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.107  Škvorová Zuzana (1986)
Zpěvníčková Jana (1971)
SK Zlíchov 8:20:100:00:000:00:00
2.149  Šrámková Eliška (1996)
Boumová Adéla (1999)
KVS Sandberk - Předsedovy lemry 10:02:431:42:331:42:33

Kategorie 60 km - C2 - MIX - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.130  Dvořáčková Tereza (1995)
Dvořáček Jan (1986)
TJ KVT Pardubice 7:46:180:00:000:00:00
2.13  Melichar Lukáš (1977)
Melicharová Monika (1977)
KV Starý Kolín - Melichárci 8:04:200:18:020:18:02
3.105  Erbenová Jana (1966)
Held Jaroslav (1955)
Napopáté 8:09:490:05:290:23:31
4.140  Patlejchová Tereza (2000)
Ručka František (2001)
KV Starý Kolín - Zpocená žížala 8:43:580:34:090:57:40
5.143  Svobodová Jitka (1971)
Lamkaš Robert (1976)
Hanácké Rapid 8:56:000:12:021:09:42
6.120  Mičák Milan (1965)
Mičáková Soňa (1965)
Vodáci Napajedla 9:14:300:18:301:28:12
7.150  Bauerfield Heribert (1975)
Houdková Tereza (1977)
KVS Kolín - Sandberk 9:41:440:27:141:55:26
8.115  Havrdová Lucie (1990)
Vaníček Tomáš (1995)
 9:52:160:10:322:05:58

Kategorie 12 km - C2 - Baby maraton (rodiče s dětmi, turistický typ)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.239  Kutlvašrová Marie (2014)
Kutlvašr Petr (1977)
Vodáci Choceň 1:21:240:00:000:00:00
2.240  Doskočilová Ela (2013)
Doskočil Eda (2010)
Doskočil Eda (1983)
Vodáci Choceň 1:25:210:03:570:03:57
3.241  Čejpová Lenka (1980)
Čejpová Zuzana (2014)
Čejp Petr (2011)
Čejp Jan (1981)
Čejpíci 1:30:080:04:470:08:44
4.244  Roleček Antonín (2011)
Roleček Pepa (2013)
Roleček Pavel (1984)
Sklenařická úderka 1:36:420:06:340:15:18
5.238  Vodstrčil Vít (2010)
Vodstrčilová Ema (2013)
Vodstrčil Michal (1976)
Michálci 1:40:140:03:320:18:50
6.249  Voženílek Martin (1975)
Voženílek Štěpán (2010)
Voženílek Martin (2013)
Holeček Bohumil (1843)
Vé CHá Vóžovci 1:42:190:02:050:20:55
7.246  Dunaj Ondřej (2009)
Dunaj Stanislav (2006)
Zahrádková Eva (1974)
KVS Čelákovice 238 - Dunajovi 1:43:460:01:270:22:22
8.235  Juška Milan (1954)
Roleček Vít (2010)
Roldové 1:44:070:00:210:22:43
9.245  Dašek Michal (1973)
Dašek Marek (2012)
TJ KVT Pardubice 2:00:440:16:370:39:20
10.236  Roleček Jiří (1945)
Roleček Dan (2012)
Roleček Lev (2014)
Roldové 2:04:230:03:390:42:59
11.242  Horký Matouš (2010)
Horký Jan (1976)
Horkáči2 2:15:020:10:390:53:38
12.243  Horký Jakub (2012)
Horká Lenka (1979)
Horkáči1 2:17:440:02:420:56:20
13.237  Teplý Ondřej (2010)
Teplý Jakub (1973)
Trupáci 2:21:590:04:151:00:35
14.248  Brdíčko Jan (1978)
Brdíčko Jan (2010)
1+1=2 2:30:140:08:151:08:50
15.248  Bahníková Ludmila (1951)
Laposová Rebeka (2004)
Laposa Tobias (2012)
Bába postrach toku 2:30:140:00:001:08:50
DNS  Synáček Vojtěch (1979)
Synáček Jakub (2015)
Synáčková Martina (1979)
Synáčci II  

Kategorie 60 km - C2 - OPEN

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.145  Hron Jiří (1951)
Herzán Zdeněk (1960)
Kick The Waves 6:18:510:00:000:00:00

Kategorie 60 km - C1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.136  Bašta Jan (1977)
Jezdci Apokalypsy 7:38:570:00:000:00:00

Kategorie 60 km - C1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.104  Mareš Vojtěch (1989)
SK Modrá Hvězda Pardubice 5:44:170:00:000:00:00

Kategorie 60 km - C1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
DNS  Šilar Jakub (1987)
SKK Vysoké Mýto  

Kategorie 60 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.135  Bláha Ladislav (1973)
Jezdci Apokalypsy 10:59:070:00:000:00:00

Kategorie 60 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.138  Šindelář Pavel (1940)
Loko Plzeň 5:31:170:00:000:00:00
2.106  Outrata Jindřich (1970)
TJ Synthesia Pardubice 5:40:080:08:510:08:51
3.127  Husák David (1979)
Vodáci Choceň 6:15:140:35:060:43:57
4.108  Novotný Bundáš (1978)
TJ Synthesia Pardubice 6:24:310:09:170:53:14
5.131  Báča Milan (1973)
KK Brandýs 6:27:550:03:240:56:38
6.110  Dokládal Pavel (1975)
Komínský Fatman Brno 6:44:160:16:211:12:59
7.122  Nedvídek František (1944)
TJ Dvůr Králové 7:11:470:27:311:40:30
8.125  Kešner Igor (1977)
Poprvé 7:17:480:06:011:46:31
9.102  Pavlík Jiří (1964)
SK Třebechovice pod Orebem 7:45:170:27:292:14:00

Kategorie 60 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.133  Bělka Jan (1963)
SK Hamr Praha 6:28:560:00:000:00:00
2.126  Bruncvík Milan (1956)
Slavoj Litoměřice 6:47:390:18:430:18:43
3.147  Bílek Miroslav (1959)
Vodáci Sokol Brno I 6:58:200:10:410:29:24
4.146  Dohnal František (1965)
KVS Hranice 7:31:050:32:451:02:09
5.141  Kahoun Václav (1976)
KV Starý Kolín 7:40:390:09:341:11:43
6.112  Gala Aleš (1963)
Vodáci Napajedla 7:43:460:03:071:14:50
7.119  Cvek Martin (1975)
Vodáci Napajedla 8:55:211:11:352:26:25
8.118  Novotný Michal (1969)
Vodáci Napajedla 9:07:170:11:562:38:21
9.144  Galusová Lucie (1981)
Kaluc 9:12:340:05:172:43:38
DNF128  Dittrich Jakub (1993)
Finda  
DNS  Balák Zdeněk (1962)
  

Kategorie 12 km - C2 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Novotný Jan (1976)
Málek Ivan (1976)
KVS Kolín - Sandberk 1:19:160:00:000:00:00
2.18  Dvořáková Blanka (1995)
Folk Jan (1979)
Mimoni 1:20:020:00:460:00:46
3.16  Sýkorová Maruška (2009)
Sýkora Jaroslav (1945)
TRI SKI KLUB Karlovy Vary 1:24:400:04:380:05:24
4.29  Seitl Miroslav (1966)
Machová Monika (1973)
Vodáci Napajedla 1:24:520:00:120:05:36
5.21  Nosek Josef (2003)
Chyba Mirek (1987)
KVS Čelákovice 238 1:38:210:13:290:19:05
6.33  Kučerová Šárka (2006)
Kučera Martin (1974)
Volavka 1:38:570:00:360:19:41
7.17  Tarabová Tereza (1990)
Pavloušek Honza (1988)
KV Rajhrad Nevim Nevim 2:08:570:30:000:49:41
8.27  Hanousek Jaroslav (1973)
Hanousková Lenka (1974)
Pardubáci 2:18:240:09:270:59:08
9.28  Polehla Pavel (1973)
Polehlová Jana (1974)
Brňáci 2:22:230:03:591:03:07

Kategorie 12 km - K1 - turistický - dětský maraton

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.211  Kaplický Jindřich (2007)
Vodáci Choceň 2:24:190:00:000:00:00
2.210  Kaplický Daniel (2009)
Vodáci Choceň 2:24:220:00:030:00:03

Kategorie 12 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.36  Kaplický Petr (1974)
Vodáci Choceň 2:24:230:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.30  Báčová Michaela (1998)
KK Brandýs 0:59:010:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.20  Syrovátka Miloš ()
TJ Škoda auto 1:09:050:00:000:00:00
2.19  Syrovátková Petra (1969)
TJ Škoda auto 1:09:090:00:040:00:04
3. Bílková Hana (1963)
Vodáci Sokol Brno I 1:23:090:14:000:14:04
4.10  Baštová Lenka (1980)
Jezdci Apokalypsy 1:37:180:14:090:28:13

Kategorie 12 km - K2 - sea kajak - dětský maraton

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.204  Seitl Matěj (2002)
Stupka Filip (2004)
Vodáci Napajedla 1:17:200:00:000:00:00

Kategorie 12 km - SUP OPEN - Stand Up Paddleboard

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.34  Štola Jan (1979)
SUPer 1:15:070:00:000:00:00
2. Krčmář Vladimír (1976)
KVS Kolín - Sandberk 1:17:420:02:350:02:35
3.35  Havelka David (1987)
1/4 4Fun 1:45:520:28:100:30:45
4.31  Šandová Klára (1988)
Kiboko 1:51:070:05:150:36:00
5.32  Pištora Jan (1989)
Kiboko 1:51:100:00:030:36:03
6.37  Axmanová Eva (1981)
Bobři na prknech 2:01:220:10:120:46:15
DNS  Holubová Růžena (1985)
Bobři na prknech  

Kategorie 2x30 km - C2 - turistického typu

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.101  Tomeš Jaroslav (1982)
Vávrová Martina (1977)
Tyl Pavel (1980)
Janáčková Lenka (1983)
Koza ft. HAKA ft. MZV ft. RK Dragons 8:06:160:00:000:00:00
2.117  Prusák Radek (1976)
Němec René (1971)
Němec Jan (2001)
Kubias Ondřej (1974)
TJ KVT Pardubice 8:09:100:02:540:02:54
3.116  Podmela Lukáš (2000)
Hong Runfeng (1998)
Krobot Matouš (2001)
Kulhánková Eliška (2001)
Hlemýždi 8:14:230:05:130:08:07
4.134  Procházka Radim (1982)
Habáň Jakub (1995)
Maňásková Aneta (1999)
Maňásková Nikola (1998)
Pája zase nemůže 9:11:520:57:291:05:36

Kategorie 12 km - P5 - junioři

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Bohuslav Marek (2001)
Dvořáček Martin (2001)
Kváš Dan (2001)
Kocián Matěj (2001)
Pavelka Vojta (2002)
KV Rajhrad Titanic 1:01:450:00:000:00:00
2.12  Pošík Jan (2003)
Zalabák Martin (2003)
Kratochvíl Jiří (2003)
Vobořil Tomáš (2003)
Kraus Lukáš (2004)
KV DELI Lovosice - Lovci 1:06:470:05:020:05:02
3. Bouma Ondřej (2003)
Martínek Michal (2002)
Martínek Ondřej (2003)
Kolář Tomáš (2004)
Voňavka Petr (2003)
KVS Sandberk - Monsters 1:09:020:02:150:07:17
4.25  Chyba Adam (2005)
Chyba Milan (2001)
Špitálský Petr (2005)
Charvát Michael (2004)
Folwarczný Jakub (2004)
KVS Čelákovice 238 - Škorpioni 1:11:020:02:000:09:17
5. Kafka Jan (2004)
Poprachová Adéla (2004)
Matoušková Veronika (2006)
Šedo Jaroslav (1972)
Kafka Pavel (1970)
Vzdal to ĎAS z Rajhradu 1:24:090:13:070:22:24

Kategorie 12 km - P5 - juniorky

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Novotná Anna (2003)
Spalová Ladislava (2004)
Novotná Pavla (2007)
Kršková Andrea (2003)
Kršková Dana (2002)
KVS Sandberk - Sandberský mimoňky 1:14:390:00:000:00:00
2.23  Zíková Barbora (2001)
Drmotová Karolína (2002)
Hellingerová Jana (2004)
Hellingerová Eliška (2005)
Trčková Lucie (2003)
KVS Čelákovice 238 - Krindy Pindy 1:19:590:05:200:05:20
3.15  Vlková Pavla (2002)
Nováková Tereza (2006)
Mulačová Michaela (2004)
Brožíková Anna (2007)
KV Čochtan Plzeň - Kopretiny 1:30:120:10:130:15:33
4. Slavíková Aneta (2002)
Janková Veronika (2003)
Janková Lucie (2005)
Popelková Eliška (2003)
KV Starý Kolín a Lovosice 1:44:230:14:110:29:44

Kategorie 12 km - P5 - žáci

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.14  Takáč Petr (2006)
Pošík Jaroslav (2005)
Svoboda Matěj (2006)
Marvánek Josef (2006)
Strádal Martin (2004)
KV DELI Lovosice - Pučmelouni 1:28:520:00:000:00:00
2. Zima Jakub (2008)
Větrovská Veronika (2005)
Málek Ondřej (2007)
Kolář Lukáš (2008)
Prokůpková Klaudie (2010)
KVS Sandberk - Drsňáci 1:39:090:10:170:10:17
3.26  Chybová Anastázie (2008)
Špinarová Barbora (2007)
Kleinová Karolína (2007)
Baxant Patrik (2006)
Lisová Ema (2008)
KVS Čelákovice 238 - Unicorn 1:55:120:16:030:26:20
4.24  Dunaj Stanislav (2006)
Karpíšek Vojtěch (2008)
Krbec Martin (2009)
Štenbera Marek (2009)
Kořínek Filip (2008)
KVS Čelákovice 238 - Rychlý pádla 1:56:150:01:030:27:23

Kategorie 12 km - P5 - ženy

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.11  Kociánová Monika (1975)
Takáčová Věra (1979)
Suchomelová Marcela (1977)
Nováková Veronika (1975)
Marvánková Tereza (1980)
KV DELI Lovosice - Lovosičandy 1:16:530:00:000:00:00
2.22  Chybová Monika (2009)
Hellingerová Kateřina (1978)
Koderová Jana (1957)
Špinarová Diana (1977)
Chybová Markéta (1976)
KVS Čelákovice 238 - Kokosy na vodě 1:23:480:06:550:06:55

SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony