Výsledková listina - Východočeský vodácký maraton memoriál Zdeňka Choda


 stáhnout

Kategorie 60 km - C2 - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.132  Šantora Jan (1983)
Irain Jiří (1981)
KV Viking Mladá Boleslav 6:08:180:00:000:00:00
2.103  Mareš Vojtěch Marda (1989)
Dumek Martin Prcek (1995)
Splašenej lenochod 6:16:320:08:140:08:14
3.129  Brett Jan (1991)
Spálenský Marek (1991)
(J)elita vod Loučný 6:31:190:14:470:23:01
4.112  Chyba Milan (2001)
Ručka František (2001)
Chybný ruce - KV Starý Kolín & Čelákovice 6:51:130:19:540:42:55
5.124  Holan Michal (1974)
Načeradský Petr (1975)
ex KVT Pardubice 7:19:470:28:341:11:29
6.125  Šalát Jiří (1997)
Kadlec Tomáš (1993)
Basecamp 7:48:480:29:011:40:30
7.128  Plášil Jiří (1974)
Pavlovič Petr (1970)
Šplouchá to 8:00:200:11:321:52:02
8.130  Němec Jan (2001)
Němec René (1971)
TJ KVT Pardubice 8:01:050:00:451:52:47
9.118  Seitl Matěj (2002)
Stupka Filip (2004)
Vodáci Napajedla 9:04:471:03:422:56:29
10.135  Kos Petr (1995)
Trefil Tomáš (1995)
Spermíci 9:25:330:20:463:17:15

Kategorie 60 km - C2Ž - turistického typu (hlavní závodní kategorie, ženy)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.114  Hellingerová Jana (2004)
Hellingerová Eliška (2005)
Hell 9:33:460:00:000:00:00
2.105  Kršková Andrea (2003)
Spalová Ladislava (2004)
Už tam budem? 11:06:351:32:491:32:49
DQ145  Linhartová Denisa (1978)
Pražská Simona (1974)
PraLinky 1:00:0014:53:2516:26:14

Kategorie 60 km - C2 - MIX - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.136  Heneš Josef (1995)
Poprachová Adéla (2004)
Piraně 7:21:380:00:000:00:00
2.127  Vlasák Václav (1986)
Gojná Zuzana (1979)
Spolucestující 7:51:130:29:350:29:35
3.110  Held Jaroslav (1955)
Erbenová Jana (1966)
Podesátý 7:52:050:00:520:30:27
4.113  Melichar Lukáš (1977)
Melicharová Monika (1977)
KV Starý Kolín - Melichárci 8:25:370:33:321:03:59
5.117  Mičáková Soňa (1965)
Mičák Milan (1965)
Vodáci Napajedla 9:40:561:15:192:19:18

Kategorie 12 km - C2 - Baby maraton (rodiče s dětmi, turistický typ)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.59  Brett Ivo (1982)
Brettová Terezka (2017)
Breťťáci 1:22:570:00:000:00:00
2.58  Románková Žaneta (2011)
Věchtová Jana (1963)
TJ KVT Pardubice 1:28:080:05:110:05:11
3.68  Roleček Lev (2014)
Roleček Jiří (1945)
Roleček Pepa (2013)
Roldové 1:31:120:03:040:08:15
4.55  Klejchová Tereza (2013)
Dašek Michal (1973)
TJ KVT Pardubice 1:32:040:00:520:09:07
5.65  Stuchlík Pavel (1984)
Stuchlíková Soňa (1984)
Stuchlíková Kristýna (2020)
1. Čelákovický KVS 1:35:480:03:440:12:51
6.57  Chybová Monika (1997)
Procházková Lucie (2014)
1. Čelákovický KVS 1:37:430:01:550:14:46
7.56  Růžičková Adriena (1982)
Klempíř Kryštof (2014)
Načeradský David (2015)
ex KVT Pardubice 1:39:170:01:340:16:20
8.64  Klejchová Lucie (1975)
Dašek Marek (2012)
TJ KVT Pardubice 1:54:370:15:200:31:40

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton starší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.15  Klímová Anna (2006)
Harišová Kateřina (2009)
Joaquin 1:20:330:00:000:00:00
2.37  Šlingr Venda (2011)
Šlingr Michal (2006)
TJ KVT Pardubice 1:23:220:02:490:02:49
3.17  Karlík Marek (2011)
Sháněl Tomáš (2007)
TJ KVT Pardubice 1:26:320:03:100:05:59
4. Krbec Martin (2009)
Hurych Tomáš (2009)
1. Čelákovický KVS 1:30:520:04:200:10:19
5. Chybová Anastázie (2008)
Lisová Ema (2008)
1. Čelákovický KVS 1:32:540:02:020:12:21
6. Benda Štěpán (2009)
Nahodilová Maruška (2009)
1. Čelákovický KVS 1:34:570:02:030:14:24
7.12  Shánělová Míša (2007)
Karlík Lukáš (2011)
TJ KVT Pardubice 1:35:110:00:140:14:38
8. Dunaj Stanislav (2006)
Karpíšková Anička (2011)
1. Čelákovický KVS 1:37:380:02:270:17:05
9.29  Grepl Tomáš (2006)
Lancingerová Natálie (2005)
1. Čelákovický KVS 1:41:280:03:500:20:55
10. Karpíšek Vojtěch (2008)
Štembera Marek (2009)
1. Čelákovický KVS 1:42:150:00:470:21:42
11.27  Lacenová Hana (2003)
Kernerová Michaela (2014)
1. Čelákovický KVS 1:51:330:09:180:31:00

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton mladší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.13  Klejch Matouš (2009)
Lauryn Vojtěch (2012)
TJ KVT Pardubice 1:23:310:00:000:00:00
2. Melichar Martin (2009)
Melicharová Hana (2011)
KV Starý Kolín - Melichárci 1:25:160:01:450:01:45
3.19  Roleček Vít (2010)
Novák Erik (2010)
SDH Drozdice 1:29:080:03:520:05:37
4.18  Roleček Antonín (2011)
Roleček Dan (2012)
Roldové 1:32:140:03:060:08:43
5.14  Klejch Šimon (2011)
Táborský Radim (2008)
TJ KVT Pardubice 1:32:470:00:330:09:16
6. Stuchlíková Eliška (2011)
Kernerová Anna (2011)
1. Čelákovický KVS 1:35:400:02:530:12:09
7.16  Kučerová Šárka (2006)
Kučerová Žofie (2015)
ŽoŠa 1:37:310:01:510:14:00
8. Chyba Adam (2005)
Stuchlíková Markéta (2014)
1. Čelákovický KVS 1:43:430:06:120:20:12

Kategorie 60 km - C1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.108  Bašta Jan (1977)
Octopus Shipyard 7:02:110:00:000:00:00
2.126  Vrba Pavel (1973)
VO 7 Horšovský Týn 8:23:501:21:391:21:39
3.137  Heneš Josef (1963)
Piraně 8:30:160:06:261:28:05

Kategorie 60 km - K1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.102  Skovajsa Pavol (1965)
VK Dunajčík 5:43:110:00:000:00:00

Kategorie 60 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.144  Záruba Martin (1974)
TJ Dvůr Králové nad Labem 5:57:220:00:000:00:00
2.134  Hron Choroš Jiří (1951)
Choroš Team 6:16:280:19:060:19:06
3.143  Janský Pavel (1975)
WTF? 6:33:280:17:000:36:06
4.121  Heinz Stanislav (1963)
HEINZ - ELEKTRO 6:42:140:08:460:44:52
5.120  Heinz Martin (1988)
HEINZ - ELEKTRO 6:59:530:17:391:02:31

Kategorie 60 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.122  Bělka Jan (1963)
RK Týn nad Vltavou 5:58:220:00:000:00:00
2.106  Čech Milan (1960)
Šlapanice 6:31:260:33:040:33:04
3.119  Ulmann Přemysl (1973)
Vodáci Napajedla 7:04:180:32:521:05:56
4.109  Kahoun Václav (1976)
KV Starý Kolín 7:21:070:16:491:22:45
5.107  Saska Pavel (1977)
 7:48:360:27:291:50:14
6.116  Hrdlička Petr (1945)
Vodáci Napajedla 8:55:451:07:092:57:23
7.123  Cvek Martin (1975)
EX Vodáci Napajedla 8:58:190:02:342:59:57

Kategorie 60 km - K2 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.111  Kubů Petr (1976)
Bartoš Oldřich (1980)
 6:18:140:00:000:00:00

Kategorie 12 km - C2 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.26  Seitl Miroslav (1966)
Machová Monika (1973)
Vodáci Napajedla 1:19:550:00:000:00:00

Kategorie 12 km - C1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.38  Chybová Markéta (1976)
1. Čelákovický KVS 1:44:560:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - turistický - dětský maraton

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.28  Kořínek Daniel (2004)
1. Čelákovický KVS 1:25:120:00:000:00:00
2.22  Cverčko Maty (2013)
TJ KVT Pardubice 2:07:060:41:540:41:54

Kategorie 12 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.21  Hynek Petr (1972)
Škoda Design 1:06:090:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.20  Hynek Pavel (2003)
TJ Semily 0:55:430:00:000:00:00
2.11  Škvor Petr (1950)
SHK 1:13:040:17:210:17:21

Kategorie 12 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Petrík Peter ()
 1:07:210:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K2 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.25  Chod David (1979)
Chod Samuel (2012)
Chodové 1:23:080:00:000:00:00
2.10  Plachý Adam (1994)
Plachý Štěpán (1997)
Plašani 1:48:320:25:240:25:24

Kategorie 12 km - SUP OPEN - Stand Up Paddleboard

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.24  Prix Rudolf (1968)
UNO Srch 1:27:550:00:000:00:00
2.39  Švarcová Marie (1988)
 1:48:210:20:260:20:26

Kategorie 2x30 km - C2 - turistického typu

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.133  Klíma Michal (1971)
Klímová Kateřina (1978)
Prusák Radek (1976)
Venclová Veselá Pavla ()
PaKa TuRa 8:02:520:00:000:00:00
2.131  Němcová Anna (2004)
Karlíková Zuzana (2006)
Karlík Tobiáš (2008)
Vincenc Ondřej (2005)
TJ KVT Pardubice 9:00:160:57:240:57:24
3.115  Fenclová Jana (1973)
Bendová Luisa (2008)
Fencl Václav (2000)
Sušeň Radek ()
 9:32:520:32:361:30:00

Kategorie 30 km - SUP OPEN - Stand Up Paddleboard

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.104  Houdek Oldřich (1958)
Hobby sport Pastviny 3:15:480:00:000:00:00

Kategorie 12 km - C2 - žlutá šlapka

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.23  Klásek Tomáš (1956)
Krejčí Lenka ()
Žlutá šlapka 1:12:470:00:000:00:00

Hlavní sponzor

SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony