Logo TJ KVT

Objevte krásná vodácká místa řeky Orlice, nepoznaná zákoutí řeky Labe a divoký protiproud řeky Chrudimky. Opět s odpoledním dětským programem, velkým party stanem a hudbou. Výborné jídlo, soutěž o nejlepší buchtu, dobré pivo, mažoretky, táborák a další překvapení.

ZASE TROCHU JINAK ...

archiv aktualit

Aktuality

10.9.2019Příští rok se těšíme, že se s vámi uvidime 5.9.2020!!!
Pokud potřebujete potvrzení o zaplacení startovného, napište nám, obratem vyřídíme.
Rozhodli jsme se, že Těm z vás, kteří nenastoupili na start, převedeme startovné do dalšího ročníku, takže počítejte s účastí!
Děkujeme všem závodníkům, trenérům, doprovodu závodníků, pomocníkům a sponzorům za další vydařený maraton!
5.9.2019Autobus odjíždí v 7 hodin z cíle na start, je proto důležité být tam včas a navázat. Doprava bude letos za 50 Kč za dospělého. Vaše suché věci vám svezeme ze startů zpět do cíle, kde vám budou na označeném místě vydány.
Když budete cokoliv na letošním VVM potřebovat, můžete zavolat Dádu Šerou, která všecko ví (724 600 714).
Na startech dostanete náramek s nouzovým telefonním číslem na Álu Křivku, který na vás dohlédne na trati (724 308 469).
4.9.2019Ještě důležitější informací je, že příjezd do cíle bude vyznačen a je stejný, jako v minulých letech (mapa). Z ulice S. K. Neumanna odbočíte do ulice K Vinici a kolem tenisových kurtů přijedete na loděnici. Hlavní směry příjezdu budou označeny.
29.8.2019Pokud vám chybí vybavení do závodu na 12km, obraťte se přímo na CVOK (Cestovní vodáckou kancelář), která vám za zvýhodněných podmínek zapůjčí loď, pádla i vesty. Rezervaci ochotně vyřídí Šárka Borůvková na tel. 604 216 497.
Pokud chcete zapůjčit loď, případně pádla na 60km maraton, napište poznámku do přihlášky, zapůjčení zajistíme hromadně.
V obou případech budete mít vybavení připravené na startu a v cíli se už o loď starat nemusíte.
28.8.2019I letos je vyhlášená soutěž o nejlepší vodáckou buchtu, tak závodnice i závodníci, manželky i manželé, neváhejte upéct svoji sladkost (nebo slanost) a zkuste ji nabídnout do soutěže. O výsledku rozhodnou anonymně závodníci při ochutnávce v cíli.
27.8.2019Opět je vypsán veřejný závod pro skutečné amatéry na paddlebordech (SUP), 12 km krásnou krajinou řeky Labe a Chrudimky.
Kdo nezvládne dlouhý závod na 60km, má možnost utvořit štafetu na 2x30km, kdo si naopak troufá na víc, je ve hře (podle množství vody) brzký ranní start na 80km z Doudleb.
26.8.2019Neváhejte s přihláškou, která nám pomůže pro celkové organizační zabezpečení.
23.8.2019Důležitou informací je, že bude vyznačen jiný příjezd auty do cíle závodu, z ulice S. K. Neumanna odbočíte na silnici kolem zdi areálu Inventa. Hlavní směry příjezdu budou označeny.
22.8.2019Letos se koná již 50.ročník s mottem ZASE TROCHU JINAK, tak se ho budeme snažit držet. Letos nás bude odpoledním programem a celým večerem provázet skupina klasická trampská skupina VODÁCI, určitě se rozhoří pravý táborák, bude slavnostně vztyčena vlajka a vše bude v duchu tradice tohoto historického maratonu. Nečekejte letos ohňostroj ani mažoretky, zato očekávejte klidnou pohodu v záři táborového ohně.
10.7.2019Na startovní listině jsou první týmy!
Letos to bude trochu jinak, věříme, že si opět společně užijeme pěkný víkend!
21.3.2019A je to tady!!! Začínáme plakátem jubilejního ročníku, tentokrát v jiném stylu ve vzpomínce na všechny, kteří tento závod prožili.
Těšíme se na setkání s vámi.
SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony