Logo TJ KVT

Výsledková listina - Východočeský vodácký maraton memoriál Zdeňka Choda


 stáhnout

Kategorie 60 km - C2 - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.101  Doležal Petr (1980)
Gloss Petr (1973)
TJ KVT Pardubice 7:19:410:00:000:00:00
2.183  Činčera Jiří (1943)
Sýkora Jaroslav (1945)
TRI SKI KLUB Karlovy Vary 7:22:220:02:410:02:41
3.176  Vondráček Lukáš (1979)
Dušek Jan (1988)
SK Týniště nad Orlicí 7:26:330:04:110:06:52
4.188  Dvořáček Jan (1986)
Dvořáček Milan (1953)
TJ KVT Pardubice 7:44:210:17:480:24:40
5.158  Foltán Jakub (1997)
Heneš Josef (1963)
Piraně z Pohořelic 2 7:53:370:09:160:33:56
6.181  Holan Michal (1974)
Načeradský Petr (1975)
ex KVT Pardubice 8:01:400:08:030:41:59
7.108  Novotný Oldřich (1958)
Pernikl Vladimír (1960)
7. oddíl vodních skautů Šiky HK 8:02:300:00:500:42:49
8.194  Vosátka Jiří (1963)
Kos Vladimír (1959)
K.V. Lužnice 8:11:560:09:260:52:15
9.156  Kratochvíl Roman (1995)
Folk Jan (1999)
Piraní komando 8:13:440:01:480:54:03
10.197  Němec René (1971)
Prusák Radek (1976)
TJ KVT Pardubice 8:50:400:36:561:30:59
11.107  Lalov Jiří (1989)
Skalický Petr (1981)
1. oddíl Junáka Pardubice 10:04:371:13:572:44:56

Kategorie 60 km - C2Ž - turistického typu (hlavní závodní kategorie, ženy)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.193  Marvánková Tereza (1980)
Suchomelová Marcela (1977)
KV Lovosice 9:27:570:00:000:00:00
2.112  Jánová Evka (1977)
Berková Hana (1978)
DK Garáž 9:36:220:08:250:08:25
3.104  Patlejchová Tereza (2000)
Grznárová Magdalena (1996)
Vor. Rajhrad Tykve 10:13:050:36:430:45:08

Kategorie 60 km - C2 - MIX - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.189  Melicharová Barbora (1985)
Melichar Lukáš (1977)
KV Starý Kolín A 7:40:490:00:000:00:00
2.157  Čermáková Veronika (1999)
Heneš Josef (1995)
Piraně z Pohořelic 7:49:270:08:380:08:38
3.113  Šedová Michaela (1998)
Taraba Jan (1995)
V.O.R. Rajhrad 8:12:500:23:230:32:01
4.192  Shejbalová Václava (1979)
Shejbal Martin (1980)
soukromě 8:59:490:46:591:19:00
5.99  Erbenová Jana (1966)
Held Jaroslav (1955)
Jubilant 9:07:380:07:491:26:49
6.191  Ševčíková Ilona (1976)
Ševčík Jan (1974)
Beroun 10:10:111:02:332:29:22
7.187  Havrdová Lucie (1990)
Vinař Aleš (1996)
Kocábka 11:06:370:56:263:25:48
8.109  Pluskalová Lucie (1998)
Pluskal Pavel (1957)
Pluskalčata 13:38:452:32:085:57:56

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton mladší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.14  Patočková Barbora (2001)
Patočková Jana (2006)
Tygris 1:34:530:00:000:00:00
2.28  Davídková Alena (2006)
Němec Jan (2001)
TJ KVT Pardubice 1:46:520:11:590:11:59
3.29  Culka Matěj (2006)
Balda Dan (2006)
TJ KVT Pardubice 1:56:110:09:190:21:18
4. Fenclová Markéta (2007)
Fencl Václav (2000)
soukromě 2:20:410:24:300:45:48
5.24  Kocková Lucie (2006)
Kocková Renata (2002)
HO Škrovád 1 2:26:040:05:230:51:11
6.60  Karlíková Zuzana (2006)
Němcová Anna (2004)
TJ KVT Pardubice 2:47:020:20:581:12:09
7.70  Kaplický Daniel (2009)
Kaplický Jindřich (2007)
Vodáci Choceň 3:40:030:53:012:05:10

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton starší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.10  Podmela Lukáš (2000)
Krobot Matouš (2001)
TJ KVT Pardubice 1:24:180:00:000:00:00
2.37  Ručka František (2001)
Pánek Jan (2002)
KV Starý Kolín HROŠI 1:24:500:00:320:00:32
3.11  Doležal Matouš (2000)
Klapal Jakub (2004)
TJ KVT Pardubice 1:25:020:00:120:00:44
4. Klíma Matěj (2001)
Kaufmann Štěpán (2002)
TJ KVT Pardubice 1:25:440:00:420:01:26
5.12  Kaufmannová Barbora (2002)
Pokorný Tomáš (1998)
TJ KVT Pardubice 1:30:530:05:090:06:35
6. Urbanec Adam (1997)
Kopecký Jakub (2002)
TJ KVT Pardubice 1:32:270:01:340:08:09
7.56  Hájková Anna (2002)
Mrlina Dominik (2002)
Bílý Delfín 1:41:140:08:470:16:56
8.38  Pečinková Anna (2003)
Plicka Petr (2001)
KV Starý Kolín B 1:53:030:11:490:28:45

Kategorie 12 km - C2 - Baby maraton (rodiče s dětmi, turistický typ)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.53  Šťastný Matěj (2004)
Šťastný Jan (1970)
TJ Synthesia - Chrudoši 1:08:020:00:000:00:00
2.51  Suchý Matěj (2006)
Suchý Jaroslav (1978)
ORK Dynamo Pardubice 1:10:080:02:060:02:06
3.57  Rolenc Filip (2008)
Rolenc Jan (1965)
Roldy 1:17:550:07:470:09:53
4.46  Husák David (1979)
Husák Ondřej (2009)
Vodáci Choceň 1:29:520:11:570:21:50
5.31  Slámová Miluše (1973)
Slámová Anna (2009)
Sláma Jan (2009)
Sláma Michal (1977)
Slamáci 1:30:190:00:270:22:17
6.16  Vaněček Petr (1963)
Macků Jan Lukáš (2012)
Vaněčková Marcela (1963)
TJ KVT Pardubice 1:31:160:00:570:23:14
7.41  Vrbatová Anežka (2009)
Vrbata Štěpán (2006)
Vrbata Jaroslav (1975)
Vrbáči 1:34:280:03:120:26:26
8.27  Davídek Zdeněk (2008)
Davídek Tomáš (1971)
Davídci 1:36:120:01:440:28:10
9.69  Šlingr Venda (2011)
Kroupa Jan (1955)
děda a Venda 1:47:550:11:430:39:53
10.58  Procházková Elen (2009)
Procházka Leoš (1980)
soukromě 1:48:010:00:060:39:59
11.42  Klímová Anna (2006)
Klímová Kateřina (1978)
Tučňáci 1:48:450:00:440:40:43
12.72  Malinský Michal (1976)
Malinská Barbora (2005)
Malinská Kateřina (2009)
Potápky Praha 1:50:170:01:320:42:15
13.43  Šimon Vítek (2009)
Šimon Libor (1970)
Slatiňany 1 1:50:520:00:350:42:50
14.44  Roleček Vít (2010)
Juška Milan (1954)
TJ KVT Pardubice 1:52:010:01:090:43:59
15.32  Žampach Filip (1975)
Žampachová Bára (2009)
Piráti 1:53:190:01:180:45:17
16.71  Synáček Vojtěch (1979)
Synáček Matěj (2008)
Synáček Vojtěch (2006)
Syčáci 1:55:470:02:280:47:45
17.39  Kučerová Šárka (2006)
Kučera Martin (1974)
soukromě 1:57:060:01:190:49:04
18.49  Soukup Josef (2010)
Och Tomáš (1967)
Začátečníci 2:02:220:05:160:54:20
19.61  Růžička Jakub (2007)
Růžičková Jana (1981)
Růžičky 2:05:330:03:110:57:31
20. Marvánek Josef (2006)
Bahníková Ludmila (1951)
soukromě 2:05:500:00:170:57:48
21.26  Vodstrčil Vít (2010)
Vodstrčil Michal (1976)
Vodstrčilová Tereza (1979)
Vodstrčilová Ema (2013)
Vodáci Choceň 2:06:190:00:290:58:17
22.47  Doskočil Eda (2010)
Doskočil Eda (1983)
Doskočilová Ela (2013)
Vodáci Choceň 2:09:330:03:141:01:31
23.18  Klejch Matouš (2009)
Klejch František (1976)
TJ KVT Pardubice 2:09:430:00:101:01:41
24.65  Horká Lenka (1979)
Horký Matouš (2010)
Horký Tomáš (1981)
Horkáči1 2:10:550:01:121:02:53
25.30  Voženílková Bohumila (1981)
Voženílek Štěpán (2010)
Voženílek Martin (1975)
Voženílek Martin (2013)
Vóžovi 2:10:580:00:031:02:56
26.66  Horká Jana (1951)
Horký Jakub (2012)
Horký Jan (1947)
Horkáči2 2:11:010:00:031:02:59
27.45  Roleček Jiří (1945)
Roleček Dan (2012)
Roldové 2:12:000:00:591:03:58
28.21  Kubíková Klárka (2008)
Kubík Martin (1972)
TJ KVT Pardubice 2:12:040:00:041:04:02
29.25  Andrýsová Romana (1970)
Kocek Pavel (1972)
HO Škrovád 2 2:20:420:08:381:12:40
30.48  Kampfová Hana (1975)
Kampfová Jana (2009)
Kampfová Jolana (2005)
Želvičky 2:23:300:02:481:15:28
31.55  Dašek Marek (2012)
Dašek Michal (1973)
Mamušci 2:33:380:10:081:25:36
32.54  Karlík Tobiáš (2008)
Karlíková Martina (1974)
TJ KVT Pardubice 2:41:230:07:451:33:21
33.59  Procházková Aneta (2011)
Procházková Pavla (1979)
soukromě 2:41:470:00:241:33:45
34.19  Klejch Šimon (2011)
Klejchová Lucie (1975)
TJ KVT Pardubice 2:42:000:00:131:33:58
35.33  Kampf Karol (1975)
Brabec Šimon (2005)
Vikingové 2:44:450:02:451:36:43
36.15  Teplý Ondřej (2010)
Teplý Jakub (1973)
Trupáci 2:46:080:01:231:38:06
37.68  Lišková Klára (2009)
Liška Ondřej (1977)
Bejové 3:00:040:13:561:52:02
38.22  Gerhartová Anna (2008)
Kroupa Pavel (1943)
TJ KVT Pardubice 3:00:050:00:011:52:03
39.74  Michalec Václav (2009)
Michalcová Jana (1975)
soukromě 3:01:510:01:461:53:49
40.23  Gerhartová Michaela (2010)
Gerhartová Barbora (1983)
TJ KVT Pardubice 3:05:280:03:371:57:26
41.35  Táborský Radim (2008)
Orlíková Helena (1978)
Orlíčci 3:06:150:00:471:58:13
42.34  Muffová Petra (1977)
Muff Ondřej (2006)
Mufíci 3:06:230:00:081:58:21
43.40  Hlavatá Adéla (2007)
Hlavatá Šárka (2007)
Hlavatý Petr (1966)
Titanik 3:30:380:24:152:22:36

Kategorie 60 km - C1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.186  Kešner Igor (1977)
Igy 8:38:170:00:000:00:00

Kategorie 60 km - C1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
DNS  Mareš Vojtěch (1989)
SK Modrá Hvězda Pardubice  

Kategorie 60 km - K1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.103  Pavlík Tomáš (1987)
USK Praha 5:06:360:00:000:00:00
2.190  Kratochvíl Michal (1969)
Remus 7:24:212:17:452:17:45
DNS  Pavlík Matouš (1988)
USK Praha  

Kategorie 60 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.182  Hron Jiří (1951)
Choroš Team 5:57:010:00:000:00:00
2.102  Venera Miroslav (1965)
TJ AŠ Mladá Boleslav 5:57:170:00:160:00:16
3.111  Richter David (1977)
Vodáci Choceň 6:13:180:16:010:16:17
4.195  Lagnerová Jana (1959)
SK Domeček Soběslav 6:16:490:03:310:19:48
5.110  Dokládal Pavel (1975)
Vorel Brno - Komín 6:50:390:33:500:53:38
DNS  Pazourek Jan (1973)
Jiskra Bechyně  

Kategorie 60 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.100  Lacina Pavel (1970)
c.k. Rožátov 6:46:510:00:000:00:00
2.177  Líhař Filip (1970)
SportOFFka Mladá Boleslav 6:47:130:00:220:00:22
3.155  Bělka Jan (1963)
VK Hamr - Boletice 7:04:050:16:520:17:14
4.199  Dohnal František (1965)
KVS Hranice 7:06:370:02:320:19:46
5.153  Cvek Martin (1975)
Vodáci Napajedla 7:55:140:48:371:08:23
6.185  Nevařil František (1954)
Vodáci Napajedla 8:23:420:28:281:36:51
7.198  Mičák Milan (1965)
Vodáci Napajedla 8:40:030:16:211:53:12
8.184  Bezr Jan (1986)
Méďa Kodiak 8:49:400:09:372:02:49
9.154  Jakubková Ivana (1972)
Vodáci Napajedla 9:28:390:38:592:41:48

Kategorie 60 km - K2 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.196  Gala Aleš (1963)
Weichert Honza (1951)
Vodáci Napajedla 7:51:510:00:000:00:00
2.105  Jedlička Adam (1977)
Záveský Jaroslav (1972)
Sport club 2000 7:57:030:05:120:05:12

Kategorie 12 km - C2 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Fenclová Jana (1973)
Kanjuga Jiří (1972)
soukromě 1:44:320:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.50  Hudák Miroslav (2000)
Vodáci Choceň 2:09:000:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.62  Kylar Aleš (1997)
RK Letohrad 1:01:150:00:000:00:00
2.63  Pecháček Filip (1996)
RK Letohrad 1:02:270:01:120:01:12
3.36  Škvor Petr (1950)
SHK 1:06:560:04:290:05:41

Kategorie 12 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.73  Klimešová Lenka (1978)
SportOFFka Mladá Boleslav 1:20:580:00:000:00:00

Kategorie 12 km - Raft (do 6 členů posádky)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.67  Slavíková Marcela (1982)
Gajdušková Zuzana (1984)
Musílek Martin (1983)
Karvánek Jiří (1993)
Černé KUŇky 3:03:170:00:000:00:00
2.64  Kratochvílová Alena ()
Kratochvíl Eduard ()
Bittnerová Sabina ()
Bittner Rostislav ()
Hotel TRIM 3:03:220:00:050:00:05

Kategorie 12 km - Pramice (5 členů posádky)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.52  Šroler Zdeněk (1952)
Šroler Zdeněk (1980)
Poláček Luděk (1975)
Vymetálek Pavel (1977)
Kalous Petr (1977)
Sokol Klášterec nad Orlicí 1:04:550:00:000:00:00

Kategorie 12 km - Dračí loď

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.75  Vavřička Aleš (1973)
Dračí legie Pardubice 0:43:530:00:000:00:00
2. Stehlík Petr (1976)
Polanská Pavla (1989)
Nešporová Jana (1968)
Hejtmánková Petra (1978)
Bartošová Kristýna (1982)
Prachař David (1970)
Mucha Marek (1978)
Novák Jakub (1987)
Šlechtická Lucie (1976)
Marek Dan (1965)
Horáková Pavla (1987)
Pásler Petr (1963)
Klub dračích lodí Brno 0:46:010:02:080:02:08
3. Mik Víťa (1984)
Tyralíková Draha (1965)
Gnida Radomír (1961)
Bláhová Šárka (1962)
Dohnalová Dáša (1966)
Tyralík Zdeněk (1955)
Dvořáček Miroslav (1956)
Dohnal Mojmír (1963)
Gnidová Magda (1963)
Sejnoutka Petr (1962)
Mrázová Věra (1958)
Novosad Igor (1960)
DRAČÍ DECH Hranice 0:46:020:00:010:02:09
4.77  Jedlička Jiří ()
Vamberský Petr ()
Voženílek Miroslav ()
Drlíková Jitka ()
Prusáková Petra ()
Jandová Karolína ()
Fedák David ()
Jandová Kristýna ()
Bažant Lubor ()
Černý Miroslav ()
Hebek Libor ()
DL Ponorka Pardubice 0:50:170:04:150:06:24
5. Foukal Martin (1969)
Dohnalová Gabriela (1994)
Dohnalová SHARKa (1965)
Fraisová Martina (1973)
Vláčilová Renata (1967)
Dědičíková Yveta (1968)
Grbavčicová Kristína (1990)
Perutková Petra (1969)
Obořilová Markéta (1974)
Blažková Lenka (1978)
Lebdušková Milada (1969)
Pitrová Klára (1996)
KOMETY Hranice 0:53:300:03:130:09:37
6.76  Hanzlová Markéta ()
Nautilus 0:58:350:05:050:14:42
7. Coufal Jakub (1981)
Dračí lokomotíva 1:05:400:07:050:21:47

Kategorie 12 km - SUP OPEN - Stand Up Paddleboard

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.17  Gojný Jan (1980)
Paddleboard.cz 2:54:290:00:000:00:00

Kategorie 2x30 km - C2 - turistického typu

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.178  Pavlík Jiří (1964)
Hruban Miroslav (1963)
Pavlík Pavel (1998)
Říha Jan (1996)
Podnuláci 7:39:520:00:000:00:00
2.106  Bouček Stanislav (1999)
Švagr Rostislav (2000)
Mílová Tereza (1998)
Grametbauer Vojta (1997)
Trutnov 8:11:070:31:150:31:15
3.159  Dlabka Martin (1986)
Dlabková Anna (1993)
Kračmarová Alžběta (1986)
Retro soldiers 9:58:021:46:552:18:10

Kategorie 2x30 km - SUP OPEN - Stand Up Paddle

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.179  Krčmář Vladimír (1976)
Pokorná Andrea (1979)
Zelenáči 9:42:330:00:000:00:00

SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony