Logo TJ KVT

Výsledková listina - Východočeský vodácký maraton memoriál Zdeňka Choda


 stáhnout

Kategorie 60 km - C2 - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.109  Březina Jakub (1993)
Dušek Přemysl (1934)
TJ KVT Pardubice 6:11:240:00:000:00:00
2.141  Herzán Miroslav (1965)
Skula Pavel (1965)
Parchanti 6:34:370:23:130:23:13
3.117  Sýkora Jaroslav (1945)
Činčera Jiří (1943)
TRI SKI KLUB Karlovy Vary 6:41:000:06:230:29:36
4.102  Kotěra Jan (1991)
Kotěra Vít (1995)
TJ Sokol Černožice 6:59:130:18:130:47:49
5.125  Pavlík Pavel (1998)
Říha Jan (1996)
SK Třebechovice pod Orebem 7:08:020:08:490:56:38
6.110  Načeradský Petr (1975)
Gloss Petr (1973)
TJ KVT Pardubice 7:11:570:03:551:00:33
7.112  Kocek Jaroslav (1962)
Kešner Igor (1977)
Klub Hastrman Karlovy Vary 7:16:490:04:521:05:25
8.138  Pavlík Jiří (1964)
Hruban Miroslav (1963)
Podnuláci 7:20:470:03:581:09:23
9.139  Dvořáček Jan (1986)
Lopata Petr (1984)
TJ KVT Pardubice 7:37:470:17:001:26:23
10.124  Heneš Josef (1963)
Foltán Jakub (1997)
Kraken 7:45:500:08:031:34:26
11.132  Mašek Stanislav (1986)
Mašek Stanislav (1960)
Třeboňský výběr 7:49:370:03:471:38:13
12.144  Rychtařík Pavel (1989)
Eliáš Petr (1984)
Rychlí a zběsilí z Chocně 7:52:560:03:191:41:32
13.145  Kotyk Milan (1953)
Dvořáček Milan (1953)
TJ KVT Pardubice 7:55:210:02:251:43:57
14.146  Ludvík Jiří (1968)
Švandelík Vítězslav (1970)
soukromě 8:15:100:19:492:03:46
DNS103  Svoboda Ladislav (1987)
Mareš Jan (1975)
Czech canoe KBM brutál team  

Kategorie 60 km - C2 - MIX - turistického typu (hlavní závodní kategorie)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.119  Halašková Petra (1974)
Kubů Petr (1976)
soukromě 6:37:030:00:000:00:00
2.126  Čermáková Veronika (1999)
Heneš Josef (1995)
Piraně 7:26:450:49:420:49:42
3.133  Šedová Michaela (1998)
Taraba Jan (1995)
KV V.O.R. Rajhrad 7:54:190:27:341:17:16
4.106  Held Jaroslav (1955)
Erbenová Jana (1966)
Zřejmě slušnej voddíl 8:01:220:07:031:24:19
DNS116  Kračmarová Alžběta (1986)
Dlabka Martin (1986)
Zorhajn & Zorhajn women  

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton starší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.17  Patočková Barbora (2001)
Patočková Karolína (2000)
TJ KVT Pardubice 1:27:160:00:000:00:00
2.16  Klíma Matěj (2001)
Doležal Matouš (2000)
TJ KVT Pardubice 1:35:210:08:050:08:05
3.18  Podmela Lukáš (2000)
Klucký Jakub (2000)
TJ KVT Pardubice 1:42:230:07:020:15:07
4.14  Šimonová Anička (2000)
Šimonová Barča (2005)
ARCO 2:16:410:34:180:49:25

Kategorie 12 km - C2 - Baby maraton (rodiče s dětmi, turistický typ)

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1. Voženílková Bohumila (1981)
Voženílek Štěpán (2010)
Voženílek Martin (1975)
Vóžovi 1:36:270:00:000:00:00
2. Davídek Zdeněk (2008)
Davídek Tomáš (1971)
TJ KVT Pardubice 1:45:170:08:500:08:50
3.37  Karlíková Zuzana (2006)
Pavel Kutlvašr (1977)
TJ KVT Pardubice 1:52:430:07:260:16:16
4.23  Synáček Vojtěch (1979)
Synáček Vojtěch (2006)
Synáček Matěj (2008)
Synáčci 1:56:230:03:400:19:56
5.15  Roleček Dan (2012)
Roleček Jiří (1945)
Roldové 1:58:280:02:050:22:01
6.12  Malinská Kateřina (2009)
Malinská Barbora (2005)
Malinský Michal (1976)
Potápky 2:07:420:09:140:31:15
7.36  Karlík Tobiáš (2008)
Karlíková Martina (1974)
TJ KVT Pardubice 2:09:560:02:140:33:29
8.42  Vodstrčil Vít (2010)
Vodstrčil Michal (1976)
Koldýňáci 2:11:440:01:480:35:17
9. Doskočil Eda (1983)
Doskočil Eda (2010)
Šimon Vítek (2009)
Vodáci Choceň 2:11:460:00:020:35:19
10. Dašek Marek (2012)
Dašek Michal (1973)
TJ KVT Pardubice 2:11:480:00:020:35:21
11.40  Čejp Petr (2011)
Čejp Jan (1981)
Čejpíci 2:11:520:00:040:35:25
12.21  Horký Matouš (2010)
Horká Lenka (1979)
Horký Jan (1976)
Horkáči 2:11:520:00:000:35:25
13.43  Bureš Bořivoj (1951)
Roleček Vít (2010)
Burešová Ivana (1955)
Radostínci pro radost 2:12:240:00:320:35:57
14.38  Kampfová Jolana (2005)
Kampfová Hana (1975)
Haleakala 2:17:390:05:150:41:12
15.41  Hlavatá Šárka (2007)
Hlavatá Adéla (2007)
Hlavatý Petr (1966)
Titanik 2:32:430:15:040:56:16
16. Procházková Aneta (2011)
Procházková Pavla (1979)
Procházková Elen (2009)
soukromě 2:33:120:00:290:56:45
17. Táborský Radim (2008)
Orlíková Helena (1978)
TJ KVT Pardubice 2:33:200:00:080:56:53
18.25  Klejch Šimon (2011)
Klejch Matouš (2009)
Klejch František (1976)
TJ KVT Pardubice 2:35:410:02:210:59:14
19.29  Balda Dan (2006)
Culka Matěj (2006)
Culka Miloš (1968)
TJ KVT Pardubice 2:36:070:00:260:59:40
20.31  Teplá Petra (1978)
Teplý Ondřej (2010)
Teplý Jakub (1973)
Trupáci 2:42:100:06:031:05:43
21.28  Gerhart Jan (1977)
Gerhartová Michaela (2010)
Gerhartová Jana (1948)
TJ KVT Pardubice 2:43:380:01:281:07:11
22. Kroupa Pavel (1943)
Gerhartová Anna (2008)
TJ KVT Pardubice 2:44:070:00:291:07:40
23.26  Lišková Klára (2009)
Liška Ondřej (1977)
TJ KVT Pardubice 2:44:150:00:081:07:48
24.22  Kaplický Daniel (2009)
Kaplická Jana (1977)
soukromě 3:00:040:15:491:23:37
25.30  Špalek Matěj (2008)
Špalková Miloslava (1949)
Špalkovi 3:06:560:06:521:30:29
26.27  Haburaj Martin ()
Gabrielová Lenka ()
TJ KVT Pardubice 3:30:450:23:491:54:18
27.10  Vozáb Jaroslav (1976)
Vozábová Veronika (2009)
Mornštejnová Natálka (2006)
Vozábovi 1 3:46:090:15:242:09:42
28.11  Vozábová Zuzana (1980)
Vozáb Marek (2011)
Vozábovi 2 4:05:450:19:362:29:18

Kategorie 12 km - C2 - Dětský maraton mladší

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.19  Němcová Eliška (2006)
Němec Jan (2001)
TJ KVT Pardubice 1:47:510:00:000:00:00
2.24  Korunka Martin (2001)
Pátková Karolína (2005)
TJ KVT Pardubice 2:17:090:29:180:29:18
3.35  Patočková Jana (2006)
Němcová Anna (2004)
TJ KVT Pardubice 2:34:130:17:040:46:22
4. Davídková Alena (2006)
Kaplický Jindřich (2007)
soukromě 3:04:520:30:391:17:01

Kategorie 60 km - C2 - OPEN

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.137  Venta Otakar (1972)
Hamák Stanislav (1961)
SOP 5:35:120:00:000:00:00
2.113  Herzán Zdeněk (1960)
Hron Jiří (1951)
Prosport Olomouc 5:39:440:04:320:04:32
3.105  Šámal Jan (1977)
Kadlec Martin (1972)
TJ Sokol Praha 5:56:280:16:440:21:16
4.121  Behúň Jan (1993)
Behúň Tomáš (1996)
Monarda MB Olomouc 7:51:101:54:422:15:58

Kategorie 60 km - C1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.118  Pištěcký Vít (1989)
TJ Sokol Praha 6:01:570:00:000:00:00

Kategorie 60 km - C1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.134  Vondráček Lukáš (1979)
SK Týniště nad Orlicí 6:19:430:00:000:00:00

Kategorie 60 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.147  Čech Milan (1960)
BARABA Brno 6:29:020:00:000:00:00

Kategorie 60 km - K1 - rychlostní

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.101  Zeman Jakub (1976)
Kajak Děčín 5:04:460:00:000:00:00
2.128  Bílek Miroslav (1959)
Vodáci Napajedla 5:53:000:48:140:48:14
3.127  Mičák Milan (1965)
Vodáci Napajedla 6:42:060:49:061:37:20

Kategorie 60 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.108  Pazourek Jan (1973)
Jiskra Bechyně 5:28:160:00:000:00:00
2.123  Lagnerová Jana (1959)
SK Domeček Soběslav 5:39:370:11:210:11:21
3.104  Richter David (1977)
Vydrž Prťka, vydrž! 6:04:550:25:180:36:39
4.129  Nevařil František (1954)
Vodáci Napajedla 6:50:430:45:481:22:27
5.142  Moravec Prokop (1957)
Anenská jízda 7:33:050:42:222:04:49

Kategorie 60 km - K1 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.114  Bruncvík Milan (1956)
Slavoj Litoměřice 6:07:070:00:000:00:00
2.107  Bělka Jan (1963)
ROW J.I.M. 6:18:030:10:560:10:56
3.120  Behúň Ján (1965)
Monarda multisport team 6:22:560:04:530:15:49
4.122  Novosad Igor (1960)
KVS Hranice 6:31:170:08:210:24:10
5.111  Dohnal František (1965)
KVS Hranice 6:50:230:19:060:43:16
6.130  Cvek Martin (1975)
Vodáci Napajedla 8:01:241:11:011:54:17
7.140  Malý Karel (1964)
Bubák 8:05:270:04:031:58:20
8.135  Klucký Karel (1973)
soukromě 9:11:541:06:273:04:47
9.136  Bezdíček Petr (1974)
soukromě 9:12:370:00:433:05:30

Kategorie 60 km - K2 - sea kajak

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.131  Vojtek Milan (1969)
Gala Aleš (1963)
Vodáci Napajedla 7:12:260:00:000:00:00
2.115  Záveský Jaroslav (1972)
Jedlička Adam (1977)
Sport club 2000 7:17:120:04:460:04:46

Kategorie 12 km - K1 - turistický

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.44  Hudák Miroslav (2000)
soukromě 2:28:200:00:000:00:00

Kategorie 12 km - K1 - sjezdový

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.34  Mládek Jiří (1961)
TJ Sokol Praha 1:02:490:00:000:00:00
2.39  Škvor Petr (1950)
Sokol Hradec Králové 1:08:530:06:040:06:04

Kategorie 12 km - SUP OPEN - Stand Up Paddleboard

PořadíČísloPosádkaOddíl (název posádky)ČasZtrátaZtráta na 1. místo
1.33  Zummer Ondřej (1968)
CRS Turnov 1:27:160:00:000:00:00

SPONZOŘI ZÁVODU

Další zajímavé maratony